אודות הספר


אודות הספר
כשמעזים לעוף - תשע שנים, ארבעה ילדים וקרוואן - מסע ברחבי ארצות הברית

הספר "כשמעזים לעוף - תשע שנים, ארבעה ילדים, קרוואן, מסע ברחבי ארה"ב" נותן השראה לקוראים רבים לשוב ולבחון את רשימת החלומות שלהם ואיך להגשים אותם.

ההרצאה "כשמעזים לעוף" סוחפת ומרתקת רבים שבאים לפגוש את אם המשפחה והוגת המסע, אילני אילן, שמעבירה את סיפורה האמיתי של המשפחה המיוחדת הזו - משפחת אילן.

הספר כעת במחיר מיוחד -
63 ש"ח כולל משלוח בארץ
18$ כולל משלוח בארה"ב

את הספר ניתן לרכוש בפייפאל, בביט או ב-VENMO (בארה"ב). הכנסו לעמוד הרכישה ובחרו את אפשרות התשלום המתאימה.

יותר ממה שאפשר לדמיין
דמיינו לכם ששה אנשים (זוג הורים וארבעה ילדים) בתוך שלושים ושלושה מטרים מרובעים הכוללים מטבח, חדרי שינה, מקלחת ושירותים, נעים במרחבים היפהיפיים של ארצות הברית, מגלים עולמות, פוגשים אנשים מיוחדים, בונים עסק, מטיילים ועוברים חוויות שהם אפילו לא חלמו עליהם.
ותוך כדי זריחה משגעת בקולורדו, איילות בצידי הדרכים, תנינים שעולים מתוך הנהר, נופים עוצרי נשימה בדמות אגמים, נהרות ונחלים, גייזרים, הרים נישאים ומרחבים אינסופיים של מדבר אדום, תוך כדי תקלות במשאית שגוררת את קרוואן הבית, תיקונה ומפגשים בלתי צפויים עם החיים – הם בונים חלום. תשע שנים אחרי הם יתעוררו וראו כי החלום הוגשם. כי יותר מכל, הם הלכו בדרך המיוחדת שלהם.

לכל אחד יש את השיר שלו לשיר בעולם הזה 
כך כותבת אילני. האם אתם שרים את השיר שלכם בחייכם? האם אתם מרגישים קריאה ללכת אחרי החלומות שלכם? בין אם במקום העבודה שלכם, במשפחה, במסע בדרכים או תחילתה של יצירה אישית וחדשה.
יהיה המסע שלכם באשר יהיה - "כשמעזים לעוף", הספר וההרצאה ייתנו לכם השראה למצוא את האומץ שלכם בתוכם ולצאת לדרך....

להזמנת הרצאות בארץ ובארה"ב צרו קשר 
ווטסאפ: 1-512-9989030
בפייסבוק: כשמעזים לעוף - אילני אילן או Elani Elan
מייל - elanielan@gmail.com